18. 09. 2019
(38/78)

Zostávajú posledné hodiny!

Čas na zaslanie nominácií na ocenenie Roma Spirit 2019 sa pomaly, ale isto, blíži ku koncu. Zostávajú posledné hodiny! Prihlášku je možné vyplniť online, či zaslať poštou do piatka 20. septembra do polnoci!

Už jedenásť rokov verejne vyzdvihujeme nasledovaniahodné osobnosti, organizácie, aktivity a projekty. Pomôžte nám objaviť ďalšie, ktoré spolu predstavíme širokej verejnosti počas galavečera odovzdávania ocenení Roma Spirit 2019!

Všetky prijaté prihlášky posúdi už 9. októbra Prípravný výbor Roma Spirit. Šestnásť členný Prípravný výbor, zložený z odborníkov a reprezentantov partnerov Roma Spirit, bude mať zodpovednú prácu vybrať 21 finalistov, troch v každej z vyhlásených kategórií. Laureátov ocenenia Roma Spirit 2019 vyberie medzinárodná Odborná porota a Porota Čin roka. 

Na ocenenie môže byť nominovaný každý! Ocenenie však môže získať iba ten, kto je nominovaný! Vyplňte prihlášku a nominujte svojho favorita! Pomôžte nám objaviť hrdinov s veľkým srdcom, pracovitými rukami a otvorenou mysľou!