Zuzana Rošková-web0
Zuzana Rošková

Porota čin roka

Ročník
2023
Kategória
Porota čin roka
Kraj
Prešovský

Som veľmi hrdá na to, že som súčasťou poroty ROMA SPRIT 2023. Ako člen poroty sa môžem podeliť s pozitívnymi skúsenosťami týkajúcich sa rovnosti príležitosti a integrácie.

Táto výnimočná udalosť potvrdzuje správnosť našej spoločnej cesty a dodáva nám pozitívnu energiu pre naše každodenné aktivity za účelom lepšieho zajtrajška.

 

Ing. Zuzana Rošková sa vzdelávaniu a ľudským zdrojom venuje od ukončenia Strojníckej fakulty Vysokej školy technickej v Košiciach. V rokoch 1982 až 1983 pôsobila na svojej alma mater ako odborná asistentka, v rokoch 1985 až 1992 bola vedúcou výchovy a vzdelávania v spoločnosti Tatramat a.s. a od roku 1992 až do roku 2007 významným spôsobom prispela k rozvoju ľudského potenciálu spoločnosti Whirlpool Slovakia ako manažérka ľudských zdrojov. Od roku 2007 pôsobila ako riaditeľka a doteraz pôsobí ako prokurista v nadnárodnej korporácii Pasell Group. Vo svojej práci sa venuje spoločensky zodpovednému podnikaniu a interakcii s vysokoškolskými pracoviskami nielen technického, ale aj spoločenského, prírodovedného a humanitného zamerania. V roku 1998 bola Laureátkou ceny za riadenie a rozvoj ľudských zdrojov a pod jej vedením v roku 2018 podnik Pasell Slovakia získal Národnú cenu SR za spoločenskú zodpovednosť.

Myslíte, že tu nejaké informácie chýbajú?

Našli ste chybu?

Chýbajú tu nejaké informácie alebo ste našli chybu? Napíšte nám prosím a mi to napravíme.