web_Patrik Branda
Patrik Branda

finalista Roma Spirit 2017

barber a podnikateľ

Ročník
2019
Kategória
Porota čin roka

„Roma Spirit pre mňa predstavuje zmenu. Že je úplne jedno odkiaľ si, akú máš národnosť alebo vieru, všetci sme si rovní a každý z nás je jedinečný. Keď makáš a máš sny a vízie, tak raz musíš prísť do cieľa.“

Patrik Branda je mladý podnikateľ, ktorý svojpomocne založil prvé holičstvo v Banskej Bystrici, ktoré sa zameriava na pôvodné služby holenia britvou. Začal v roku 2016 s jedným malým holičstvom v Banskej Bystrici a dnes zamestnáva siedmych zamestnancov, otvoril novú pobočku vo Zvolene a pripravuje sa na otvorenie ďalších. Jeho aktivity poukazujú na to, že žiť, spolupracovať a pomáhať sa dá, všetko je to o ľuďoch a vzťahoch. Napriek rôznym prekážkam sa nevzdal, staval na svojom sne, a dnes je z neho jeden z popredných barberov na Slovensku. V roku 2019 sa stal tvárou novej komunikačnej kampane Roma Spirit.

Za podnikateľský projekt holičstva, ktorý vybudoval ako 23-ročný, zamestnávanie bez predsudkov a za príklad pre mladých ľudí, ktorí s hrdosťou môžu vykročiť za svojím snom a zažiť úspech získal v roku 2017 nomináciu na ocenenie Roma Spirit v kategórii Spoločnosť a zamestnávateľ.

Myslíte, že tu nejaké informácie chýbajú?

Našli ste chybu?

Chýbajú tu nejaké informácie alebo ste našli chybu? Napíšte nám prosím a mi to napravíme.