web
Magdaléna Rothová

riaditeľka, Asociácia pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC), producentka Roma Spirit

Kategória
Prípravný výbor

„Oceňovanie Roma Spirit je symbolom podpory všetkých, ktorí sa aktívne podieľajú na posilnení spoločenskej inklúzie, tolerancie a porozumenia. Veríme, že systematickou prezentáciou, verejným ocenením a poďakovaním prispievame k podpore riešenia výziev, k búraniu predsudkov a stereotypov prítomných v našej spoločnosti.“

Vyštudovala masmediálnu komunikáciu na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave.

Už počas vysokej školy pracovala  ako manažérka hudobného klubu. Svoju kariéru naplno odštartovala vo veľkých marketingových a reklamných agentúrách Wiktor Leo Burnett a Neopublic Porter Noveli ako account manažérka. Práci s ľuďmi ostala verná aj pri práci pre Shirtinátor ako manažérka výroby a na pozícii štatutárky pre Rodinné centrum Prešporkovo, kedy riadila aktivity potrebné na zabezpečenie chodu a rozvoja centra.

V roku 2014 začala pracovať ako riaditeľka Asociácie pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu. Absolvovala školenia pre asistentov osvety zdravia a venovala sa zdravotnej osvete v znevýhodnených komunitách. Ako riaditeľka za  svoje pôsobenie zrealizovala a riadila množstvo úspešných projektov na Slovensku i v zahraničí. Vedie, motivuje a zabezpečuje odborný rozvoj, tvorí marketingovú a obchodnú stratégiu a jej implementáciu. Je aj senior lektorkou v Platforme na podporu zdravia znévyhodnených skupín a podieľa sa na tréningoch Asisentov osvety zdravia.

V súčasnosti sa naplno venuje projektu Roma Spirit a projektom zdravotnej osvety pre sociálne vylúčené skupiny Together for better Health, Luník IX, a Zdravé komunity.

Myslíte, že tu nejaké informácie chýbajú?

Našli ste chybu?

Chýbajú tu nejaké informácie alebo ste našli chybu? Napíšte nám prosím a mi to napravíme.