02. 02. 2022
(10/77)

Podporte 2% Roma Spirit

Roma Spirit môže už trinásť rokov oceňovať a prezentovať výnimočné osobnosti a príbehy vďaka podpore partnerov, grantom a finančným prostriedkom z asignácie dane.

Každý daňovník, má možnosť adresne rozhodnúť, kam poputujú 2% z jeho zaplatených daní z príjmu. Aj tento rok, máme možnosť zhodnotiť 2% zo zaplatenej dane z príjmu, tým, že ich poukážeme niektorému z registrovaných príjemcov. Rozhodnutie o tom, koho a čo podporíte, je na nás! Ak sa máte chuť dozvedieť viac informácií o 2%, navštívte stránku www.rozhodni.sk.

Ak sa rozhodnete podporiť Roma Spirit, budeme sa veľmi tešiť. Pre uľahčenie procesu sme pripravili jednoduchý návod, ako darovať 2%. Je dôležité požiadať svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň je potrebné do 15. februára 2022 a upozorniť ho, že by ste radi venovali 2%.

Na tomto linku nájdete predvyplnené tlačivo na asignáciu (pripísanie) 2% ktoré môžete využiť, pokiaľ za Váš podáva daňové priznanie zamestnávateľ. Snačí ho stiahnuť, vyplniť a poslať na Daňový úrad.

Roma Spirit už trinásť rokov organizuje každoročne s partnermi Asociácia pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC) ako jeden zo svojich projektov. Ak sa máte chuť dozvedieť viac o ACEC, jednom z vyhlasovateľov ocenenia, navštívte našu stránku www.acec.sk.

Ak potrebujete pomôcť s formulármi alebo zodpovedať otázky, neváhajte nás kontatkovať. Máme záujem zhodnotiť Vaše 2% zo zaplatenej dane príjmu za rok 2021 a radi Vám so všetkým pomôžeme! Kontaktovať nás môžete mailom office@acec.sk alebo telefonicky +421 948 108 730.

Ďakujeme, že zvažujete svojimi 2% zo zaplatenej dane z príjmov podporiť ROMA SPIRIT! Vďaka vašej podpore budeme môcť pokračovať v oceňovaní a zviditeľňovaní výnimočných osobností a organizácií a ich príbehov!

Ďakujeme za Vašu dôveru a podporu!

Tím Roma Spirit